چطور چند لینک در بیو اینستاگرام (BIO) قرار دهیم؟

فهرست مطالب

همونطور که می دونیم اینستاگرام و بقیه شبکه های اجتماعی فقط امکان درج یک لینک را برای ما فراهم می‌کند ولی اغلب اوقات اون یک لینک برای ما کارساز نبوده و مدام نیاز داریم آن را تغییر دهیم و کاربران را به لینک موجود در بیو هدایت کنیم. از طرفی لینک هایی هم که در پست‌های اینستاگرام قرار داده میشه قابلیت کلیک ندارند.

راه حل قراردادن چندلینک در بیو اینستاگرام

با بایولینک‌ اُوو می‌تونیم به راحتی هر تعداد لینک که نیاز داریم در اینستاگرام قرار بدیم

بایولینک‌ در واقع بسته‌ای از لینک‌هاست که فقط با یک لینک اختصاصی در دسترس فالورها و مخاطبان ما قرار می‌گیره. یعنی لینک کانال، لینک سایت، لینک تماس واتساپ، لینک… بله بدون محدودیت تمام لینک‌هامون در این لینک اختصاصی قرار می‌گیره!

پس تا اینجا ما باید یک لینک اختصاصی داشته باشیم که لینک‌هامون رو داخل اون جمع کنیم. از شما دعوت می‌کنم مطلب راهنمای ساخت بایولینک را برای آشنایی با ایجاد بایولینک اختصاصی خود مطالعه نمایید.

Opengraph image وبلاگ اُوو چطور چند لینک در بیو اینستاگرام (BIO) قرار دهیم؟

بایولینک‌ چه کاربردهای دیگری دارد؟

استفاده در قسمت لینک وب سایت همه شبکه های اجتماعی

با این کار شما یکبار برای همیشه از دست تغییر دادن لینک همه شبکه ها راحت خواهید شد و فقط با اعمال تغییر در بایولینک‌ همه کاربران در همه شبکه‌های اجتماعی به لینک‌های جدید دسترسی خواهند داشت. عالیه نه ?

استفاده از بایولینک‌ در پیام‌های ارسالی به مشتریان

این ایده رو هم از طریق یکی از کاربران خوش ذوق اُوو گرفتیم. به راحتی می تونید یک بایولینک‌ دیگر برای درج زیر پیام کوتاه، ایمیل ارسالی و هر نوع پیامی که با مشتری دارید ایجاد کنید. واقعا خوش ذوق بودند

استفاده از بایولینک‌ به عنوان دسترسی تماس

لینک تماس در واتساپ، لینک تماس در تلگرام، لینک تماس در بله، لینک تماس در فیسبوک مسنجر، لینک توییتر، لینک پینترست و هر لینکی که به ارتباط شما با مشتری کمک کنه همه می توانند در قالب یک بایولینک‌ در اختیار مخاطبان قرار بگیرد.

استفاده از بایولینک‌ در qrcode کارت ویزیت و اقلام تبلیغاتی

این ایده موقع نوشتن این مطلب به ذهنم رسید. به نظر عالی میاد ?

استفاده به عنوان سایت شخصی

اگر سایت ندارید بهترین جایگزین داشتن بایولینک است که به طور رایگان می‌توانید در اُوو آن را بسازید و استفاده نمایید.

شما چطور چه ایده ای به نظرتون می رسه؟ برامون بنویسید

مطالب مرتبط
ممکن است به این مطالب هم علاقمند باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.