نصب چت آنلاین در بایولینک – لینک بیو اینستاگرام

فهرست مطالب

امکان تنظیم CSS سفارشی برای اعمال تغییرات ظاهری دلخواه برای هر صفحه لینک بیو – بایولینک – فراهم شد.

افزودن کد CSS سفارشی

از این پس بایولینک‌های اُوو این امکان را دارند تا کاربران تغییرات دلخواه خود مانند فاصله‌ها، تغییر رنگ‌های پیش‌فرض و … را به صورت کد CSS سفارشی در قسمت تنظیمات پیشرفته بایولینک وارد کنند تا در آن بایولینک، اعمال شوند.

افزودن کد JS سفارشی

همچنین از این پس بایولینک‌های اُوو این امکان را دارند تا کاربران کدهای JS سفارشی را برای هر بایولینک به طور مجزا و در قسمت تنظیمات پیشرفته بایولینک وارد کنند تا موقع بازشدن بایولینک اجرا شوند.

Custom CSS and JS وبلاگ اُوو نصب چت آنلاین در بایولینک - لینک بیو اینستاگرام
امکان تنظیم CSS سفارشی برای اعمال تغییرات ظاهری دلخواه برای هر صفحه لینک بیو – بایولینک – فراهم شد.

درج کد چت‌های آنلاین

از کدهای JS سفارشی می‌توان برای درج کد چت‌های آنلاین مثل رایچت، گفتینو، ایمبر، Crisp و سایر اپلیکیشن‌های چت آنلاین استفاده کرد. پس از درج کد مربوط به چت آنلاین، آیکون مربوط به چت آنلاین در آن بایولینک نمایش داده می‌شود و کاربران براحتی می‌توانند در بایولینک بدون مراجعه به سایت با مدیران سایت صحبت کنند. این امکان که اولین بار در اُوو ایجاد شده است تجربه ارتباط لذت‌بخش و سریعتری را برای کاربران شما فراهم می‌کند.

کاربردهای دیگر

از دیگر کاربردهای امکان درج کدهای JS سفارشی در بایولینک‌های می‌توان به موارد زیر هم اشاره کرد:

به نظر شما از این امکان درج CSS و JS سفارشی در بایولینک‌های، چه کارهای دیگری می‌شود انجام داد؟ برای ما در همین بخش بنویسید.

مطالب مرتبط
ممکن است به این مطالب هم علاقمند باشید
امکان جدید
تغییرات و بروزرسانی‌های اُوو

بروزرسانی‌های اُوو در اردیبهشت 1401 پیاده سازی بخش جدید ابزارها با 35 ابزار کاربردی مرتبط با کار سیستم پیاده‌سازی ابزار جستجوی DNS. پیاده‌سازی ابزار جستجوی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.