افزودن لینک به یک‌لینک

افزودن لینک و سفارشی‌سازی آن‌ها

با کمک بلوک‌ها، المان‌های مختلف از جمله لینک، متن، شبکه‌های اجتماعی، مسیریابی،عکس، ویدئو، موزیک و … را به راحتی به یک‌لینک خود اضافه کنید.

از قسمت افزودن بلوک، لینک را انتخاب و در پنجره بازشو لینک مورد نظر و نامی که می‌خواهید برای آن مشاهده شود را وارد می‌نماییدپس از کلیک بر روی دکمه ثبت، لینک به یک‌لینک شما افزوده می‌شود و با کلیک بر روی لینک ایجاد شده تنظیمات و گزینه‌های شخصی سازی فراوانی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.


1. تنظیمات لینکباز کردن در تب جدید:

لینک مقصد در پنجره جدید باز می‌شود و یک‌لینک بسته نمی‌شود.


زمانبندی:

اگر مایل هستید لینک در محدوده زمانی خاصی فعال باشد و سپس نشان داده نشود از این گزینه استفاده نمایید.عکس کوچک لینک:

با تنظیم این عکس در کنار لینک تصویر کوچکی نشان داده می‌شود. مثلا در کنار درج لینک مطلب وب‌سایت تصویر اصلی آن را اینجا بارگذاری کنید. یا همچنین اگر لینکی در اینستاگرام معرفی می‌کنید می‌توانید تصویر پست را اینجا وارد نمایید تا کاربر راحت‌تر آن را پیدا کند.


آیکون:

می‌توانید از آیکون‌های FontAwesome در لینک خود استفاده نمایید.


2. شخصی‌سازی لینک


می‌توانید با سایر گزینه‌ها مثل رنگ نوشته، پس زمینه لینک، حاشیه، گردی و عرض حاشیه و بیش از 15 نوع انیمیشن لینک خود را مطابق هویت برند یا سلیقه شخصی خود سفارشی‌سازی نمایید.

برای نمونه با تنظیم رنگ پس‌زمینه به صفر و تنظیم عرض حاشیه و رنگ حاشیه و همچنین رنگ متن مثل زیر می‌ةوانید لینکی شبیه این ایجاد نمایید.رنگ نوشته سفید، رنگ پس‌زمینه صفر، عرض حاشیه 2، رنگ حاشیه سفیدرنگ پس زمینه مثل تصویر بایستی روی صفر قرار گیرد.3. اقدامات بلوک لینک


برای فعال یا غیرفعال کردن بلوک از دکمه کوچک زیر استفاده نمایید

با کلیک بر روی منوی سه‌نقطه لینک به این گزینه‌ها دسترسی پیدا خواهید کرد: ویرایش، حذف، تکثیر لینک و مشاهده آمار

تکثیر کردن لینک یک راه حل سریع و آسان برای ایجاد لینک‌های مشابه هم است.

آخرین بروزرسانی در: 3 November, 2021