تولید لورم اپسوم

Lorem Ipsum generator ابزار یا برنامه ای است که متن مکان یابی تصادفی را در قالب کلمات لاتین تولید می‌کند که متن معنی دار را بدون اینکه واقعاً قابل خواندن باشد شبیه سازی می‌کند. هدف از متن Lorem Ipsum این است که فضا را پر کند و به کاربران ایده دهد که چگونه یک طرح یا چیدمان با متن واقعی ظاهر می شود بدون اینکه محتوای واقعی حواسش پرت شود.

Lorem Ipsum یک متن ساختگی استاندارد است که بیش از 500 سال است که در چاپ و صنعت طراحی گرافیک به عنوان یک مکان نگهدارنده استفاده می شود. این از متن لاتین سیسرو در قرن اول قبل از میلاد مشتق شده است و شامل کلمات لاتین درهم و اصلاح شده است که شبیه جملات منسجم است.

ژنراتورهای Lorem Ipsum با انتخاب کلمات از پایگاه داده کلمات لاتین و ترکیب آنها با استفاده از قوانین استاندارد دستور زبان لاتین، جملات یا پاراگراف های تصادفی ایجاد می‌کنند. این فرآیند منجر به بلوک منسجمی از متن می شود که از طراحی یا طرح کلی یک سند یا وب سایت منحرف نمی شود.

متن لورم ایپسوم معمولاً در انواع مختلف رسانه های دیجیتال و چاپی، از جمله طراحی وب، طراحی گرافیکی، طرح بندی چاپ و ارائه، استفاده می شود. استفاده از Lorem Ipsum به سازندگان محتوا این امکان را می‌دهد تا چگالی و طرح‌بندی متن را تقریباً تقریبی کنند و به پروژه‌های خود ظاهری صیقلی‌تر و حرفه‌ای‌تر می‌دهند.

اشتراک‌گذاری