برنامه ما را نصب کنید روی نماد در سمت راست بالای نوار آدرس کلیک کنید.

بررسی متا تگ‌ها

جستجوگر متا تگ ابزاری است که برای تجزیه و تحلیل متا تگ های صفحات یک وب سایت استفاده می شود. متا تگ ها کدهای HTML هستند که اطلاعات مربوط به صفحه وب را در اختیار موتورهای جستجو و سایر خزنده های وب قرار می دهند.

متا تگ ها به موتورهای جستجو کمک می‌کنند تا محتوای صفحه را درک کنند و می توانند مستقیماً بر رتبه وب سایت در موتورهای جستجو تأثیر بگذارند. ابزار بررسی تگ های متا، متادیتای صفحه را بررسی می‌کند و به مدیران سایت یا توسعه دهندگان کمک می‌کند تا بفهمند که آیا متا تگ ها به درستی تنظیم شده اند یا خیر، در نتیجه سایت را سئو دوست تر می‌کند.

این ابزار رایج‌ترین متا تگ‌های صفحه را از نظر عنوان، توضیحات، نویسنده، کلمات کلیدی و سایر عناصر فراداده مرتبط بررسی می‌کند. همچنین بینش‌هایی از جمله طول عنوان، توضیحات یا هر مشکلی در فراداده ارائه می‌کند.

بررسی کننده تگ های متا به شناسایی مناطق بهبود یافته کمک می‌کند تا اطمینان حاصل شود که وب سایت برای رتبه بندی موتورهای جستجو بهینه شده است.

برخی از بررسی‌کننده‌های متا تگ محبوب عبارتند از Yoast SEO، Google Search Console، SERPsim و MetaTags.io. این ابزارها به گونه ای طراحی شده اند که استفاده از آنها آسان باشد و اطلاعات دقیقی در مورد نحوه مشاهده ابرداده های صفحات وب توسط موتورهای جستجو ارائه دهد.

اشتراک‌گذاری