تبدیل آنلاین PNG به WEBP

.png مجاز است.
PNG به WEBP یک فرآیند تبدیل است که شامل تبدیل یک تصویر از فرمت PNG به فرمت WEBP است. WEBP یک فرمت تصویر مدرن است که توسط گوگل توسعه یافته است که از تکنیک های فشرده سازی پیشرفته برای ایجاد فایل های تصویری با اندازه کوچکتر بدون افت کیفیت استفاده می‌کند. فرمت WEBP برای تصاویر وب بسیار کارآمد است و به وب‌سایت‌ها اجازه می‌دهد سریع‌تر بارگذاری شوند.

فرآیند تبدیل PNG به WEBP، تصویر PNG را به فرمت WEBP تبدیل می‌کند و در نتیجه حجم فایل‌های کوچک‌تری را در عین حفظ کیفیت تصویر، به‌ویژه برای تصاویر با پس‌زمینه شفاف، کاهش می‌دهد. از آنجایی که WEBP یک فرمت متن باز است که توسط مرورگرهای اصلی مانند کروم، فایرفاکس و اج پشتیبانی می شود، به عنوان جایگزینی برای PNG محبوبیت بیشتری پیدا کرده است.

فرآیند تبدیل PNG به WEBP در شرایطی که تصاویر با پس‌زمینه شفاف مورد نیاز است، مفید است، اما اندازه نیز یک نگرانی است. همچنین می‌توان از آن در وب‌سایت‌هایی استفاده کرد که نیاز به بارگیری سریع و کارآمد دارند، زیرا حجم فایل‌های بسیار کوچک‌تری را به همراه دارد. فرآیند تبدیل را می توان با استفاده از نرم افزارهای ویرایش تصویر مانند Adobe Photoshop یا این ابزار مبدل آنلاین اُوو به دست آورد.

اشتراک‌گذاری

ابزارهای مشابه

تبدیل آنلاین PNG به JPG

به راحتی فایل های تصویری PNG را آنلاین به JPG تبدیل کنید.

1,033
تبدیل آنلاین PNG به BMP

به راحتی فایل های تصویری PNG را آنلاین به BMP تبدیل کنید.

34
تبدیل آنلاین PNG به GIF

به راحتی فایل های تصویری PNG را آنلاین به GIF تبدیل کنید.

30
تبدیل آنلاین PNG به ICO

به راحتی فایل های تصویری PNG را آنلاین به ICO تبدیل کنید.

103