بررسی‌کننده تغییر مسیر لینک

جستجوگر تغییر مسیر URL ابزاری است که کد وضعیت HTTP را که توسط URL در هنگام دسترسی به آن بازگردانده شده است، تجزیه و تحلیل می‌کند تا تعیین کند آیا تغییر مسیری انجام شده است یا خیر. تغییر مسیر در یک وب سایت زمانی است که یک URL صفحه به طور خودکار کاربر را به URL دیگری می برد. تغییر مسیر ممکن است به دلایل مختلفی رخ دهد، مانند تغییر در ساختار سایت یا طراحی مجدد، صفحه ای با URL قدیمی که اکنون باید به نسخه جدیدتر هدایت شود، یا تغییر در نام دامنه.

ابزار جستجوگر تغییر مسیر URL بررسی می‌کند که آیا URL وارد شده توسط کاربر کد وضعیت HTTP صحیح را به مرورگر ارائه می‌دهد یا یک وضعیت HTTP جایگزین که نشان‌دهنده تغییر مسیر است، مانند وضعیت 301 یا 302. علاوه بر این، ابزار ممکن است نوع تغییر مسیر، URL مقصد جدید، URL قبلی یا URL اصلی و زمان پاسخ سرور را در صورت وجود نشان دهد.

جستجوگر تغییر مسیر URL می تواند برای توسعه دهندگان وب، متخصصان سئو و صاحبان وب سایت مفید باشد، کسانی که می خواهند اطمینان حاصل کنند که تمام صفحات وب سایت خود به درستی هدایت می شوند، هیچ لینک شکسته یا صفحه مرده ای ندارند، و هیچ تغییر مسیر معیوب یا مخربی در هنگام دسترسی وجود ندارد. تارنما. همچنین افراد می توانند با استفاده از این ابزار بررسی کنند که آیا لینک هایی که روی آنها کلیک می‌کنند آنها را به مقصد مورد نظر و امن می برد یا خیر.

اشتراک‌گذاری